Mam grube nogi i odstaje mi brzuch

Mam 15 lat, 168 cm wzrostu, ważę coś ok 65 kg. Znajomi mówią, że jestem niska i pasuje mi taka figura. Mam szerokie biodra (mam 90 cm w biodrach). Nie mam pojęcia co zrobić, żeby nie przytyć więcej i pozbyć się tego nadmiaru tłuszczu, a obawiam się, że dieta nie pomoże. Nie jem śniadania, o 11 jem mały obiad w szkole, potem ok 15 w domu i kolacje ok 20, spać się kładę coś po 22.
15 LAT ponad rok temu

Witam,

Twoja masa ciała mieści się w granicy normy, dlatego nie powinnaś się odchudzać (i to zdecydowanie odradzam).
Koniecznie zjadaj śniadania, zabieraj ze sobą zestaw na II śniadanie, a jeśli spędzasz w szkole dużo czasu, warto zjadać tam także obiady.
Zajrzyj na:
http://www.izz.waw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Ite... dzieci oraz
www.abccwiczenia.pl
Optymalna ilość posiłków to 5 dziennie.
Staraj się także jadać zachowując przerwy między posiłkami rzędu 3 godzin.
Pozdrawiam