Mam okropnie grube łydki!

Witam. Mam 16 lat. Chciałabym pozbyć się cellitu z łydek. akie ćwiczenia mogę wykonywać w domu aby się go pozbyć? Co powinnam jeszcze robić aby zwiększyć efektywność swoich zmagań zredukowania cellit na łydkach?? Proszę o odpowiedź.
16 LAT ponad rok temu

Witam,

Przydatne informacje znajdziesz w artykule:
http://portal.abczdrowie.pl/jak-pozbyc-sie-cellulitu
Pamiętaj, aby regularnie się ruszać, unikać tycia, systematycznie uzupełniać płyny i stosować żele/kremy antycellulitowe.
Dobre efekty daje masowanie zajętych "skórką pomarańczową" miejsc.

Pozdrawiam
____________________________
Wszystkie decyzje podejmuj wspólnie z rodzicami.