Mam problem, co robić?

Mam 12 lat, 164cm wzrostu i ważę 58kg. Mam brzuszek i chciałabym się go pozbyć, ale nie wiem o której godzinie jeść, co jeść itp.?
12 LAT ponad rok temu

Witam,

Odradzam odchudzanie.
Nie potrzebujesz go.
Poza tym jesteś w wieku, w którym w ciele zachodzi wiele zmian, wymagających dostarczenia odpowiedniej ilości energii.
Co powinnaś jeść?
Produkty, które są wymienione w Piramidzie Zdrowego Żywienia.
Znajdziesz ją na: http://www.izz.waw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Ite... dzieci
Optymalna ilość to 5 posiłków dziennie.
Każdy powinnaś spożywać co ok. 3 godziny.
A brzuszek wymodelujesz poprzez aktywność fizyczną.
Jak najwięcej czasu poświęcaj na ruch.

Pozdrawiam