Mam problem z penisem

Witam. Mam 18 lat i mam problem. Nie mogę ściągnąć napletka. Nigdy mi się to nie udało. Jak byłem mały, to pamiętam, że byłem z mamą u lekarza i kazał mi naciągać, ale to nic nie dało. Co to może być? Jak to wyleczyć?
18 LAT ponad rok temu

Lek. Marcin Buczek

Szanowny Panie,

najprawdopodobniej ma Pan stulejkę, czyli właśnie niemożność zsunięcia napletka z żołędzi. Wymaga to kontroli u urologa i ewentualnego leczenia zabiegowego.