Mam problem z ukrwieniem. Co zrobić?

Witam serdecznie. Mam 22 lata. Od jakiegoś czasu zauważyłem, iż moje ukrwienie penisa nie jest takie jakie być powinno. We wcześniejszym okresie penis był ukrwiony jak potrzeba, niestety od jakiegoś czasu już tak nie jest. Wiem na pewno, że mam bardzo niskie tętno. Czy to może być jedną z przyczyn? Raz w tygodniu chodzę na basen i biegam oraz 3 razy w tyg. chodzę na siłownie. Proszę o odp. Pozdrawiam
22 LAT ponad rok temu

Witam!

Problem z ukrwieniem może mieć zarówno podłoże fizjologiczne jak i psychologiczne. W pierwszym wypadku o pomoc należy zwrócić się do lekarza, zrobić odpowiednie badania, etc.

W przypadku problemów natury psychogennej o pomoc warto zwrócić się do psychologa/seksuologa. Trudno stwierdzić na podstawie Pana listu jaka może być przyczyna zaburzeń wzwodu, ponieważ podaje Pan zbyt mało informacji na temat prowadzonego życia seksualnego.

Nie bez znaczenia pozostaje aspekt relacji w jakich Pan pozostaje, komfortu psychicznego podczas zbliżenia. Również masturbacja może mieć wpływ na jakość i długość erekcji. Konsekwencją tego może być obniżenie progu wrażliwości i w rezultacie osłabiona reakcja na bodźce seksualne. Jeżeli problem będzie się utrzymywał to proszę pomyśleć o konsultacji z lekarzem.

Pozdrawiam