Mam problem z wagą

Mam problem z moją wagą przy wzroście 164 cm ważę 68 kg , ostatnio przez m-c stosowałam dietę niskotłuszczową i udało mi się zrzucić 3 kg . Jaką dietę powinnam zacząć aby udało mi się na stałe zrzucić 8 zbędnych kilogramów. Mam siedzący tryb pracy i tak naprawdę moja aktywność ruchowa jest niewielka.
ponad rok temu

- 5 posiłków dziennie o stałych godzinach - co 3 godziny
- żadnego pojadania między posiłkami (nawet tzw. zdrowych przekąsek typu marchewka czy jabłko)
- pić 2 litry wody niegazowanej dziennie
- aktywność fizyczna - proszę znaleźć w ciągu dnia 20 minut na bieganie lub ćwiczenia w domu, zapisać się na siłownię, basen lub aerobic - ruch jest podstawą w diecie, bez tego efekty nigdy nie będą takie dobre, jak tego oczekujemy
- nie smażyć
- nie jeść słodyczy, ciast, ciastek, słonych przekąsek - paluszków, chipsów, orzeszków solonych
- nie pić słodzonych napojów gazowanych typu cola
- zrezygnować z dań gotowych oraz dań typu fast food
Co warto zmienić w diecie?
- pieczywo jasne zamienić na razowe
- zrezygnować z masła i margaryny, a do surówek dodawać oliwę z oliwek
- mięso i wędliny wybierać chude - drobiowe
- jeść warzywa do każdego posiłku
- nie przesadzać z owocami - jeść 1/2 szklanki owoców dziennie
- odstawić kawę i cukier