Mam pytanie odnośnie mojej półtora rocznej córki

Witam Mam pytanie odnośnie mojej półtora rocznej córki. Od miesiąca ma co dzień podwyższoną temperaturę zazwyczaj w granicach 37,3 rzadziej 37,6... nocą temperatura wynosi około.Zrobilismy jej badanie krwi, moczu CRP i wyszedł podwyższony wynika bazofilow w prawidłowych normach poziom bazofilow wynosi 0-0,15 u córki wyszło 0, 25. Jest też drugi parametr bazofili która informuje nas, że powinna być od 0 - 1, córka ma 3,2. Proszę o podpowiedź co to oznacza i co powinniśmy dalej zrobić. Pozdrawiam serdecznie Anna

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować się z pediatrą. Wskazane są dokładniejsze badania.