Mam szerokie biodra. Czy to się jakoś uformuje z wiekiem?

Mam 14 lat, ważę 46 kg i mierzę 160 cm. Jestem kobietą. Codziennie jestem w ruchu (ćwiczę na wf i w domu). Wcześniej się nie odchudzałam. W dni powszechne jem pół kromki chleba, lub jedną kromkę z polędwicą lub żółtym serkiem. Obiad jem zawsze każdego rodzaju (np pomidorówkę) kolację jem rzadko. W weekend jem śniadanie (kanapkę) obiad ( czasem 1 danie, częściej 2 danie) na kolację nie jem albo nic, albo serek (np Fantasie). Proszę o pomoc. Wstydzę się z takimi biodrami iść na basen :) a wakacje tuż, tuż.

Witam,

Pamiętaj, że jesteś teraz w niezwykłym okresie swojego życia, który charakteryzuje się tym, że nabierasz kobiecych kształtów.
Szerokie biodra nie są niczym złym, są jednym z elementów kobiecości i o ile Twoja masa ciała jest prawidłowa - nie powinnaś się nimi przejmować.
Najważniejsze to zdrowo się odżywiać i regularnie podejmować aktywność fizyczną.
Polecam Ci: spacerowanie, bieganie (niekoniecznie zimą), pływanie, zajęcia na przyrządach na siłowni (bieżnia, orbitrek, stepper).
Odnośnie odżywiania, przeczytasz na:
http://www.izz.waw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Ite... dzieci oraz  http://portal.abczdrowie.pl/regularnosc-posilkow-a-dieta
We wszystkich sprawach konsultuj się z rodzicami.

Pozdrawiam