Mammografia i biopsja gruboigłowa piersi

W grudniu zrobiłam mamaaografie prawej piersi bo lewej juz nie mam i okazało sie że mam zwapnienie ,wiec lekarze wykonali mi biobsję gruboigielna.otrzymałam wynik ,w styczniu mam miec wykonany zabieg polegający na wycieciu zmian.Bardzo sie boję czy dojdzie do tego że bede musiała poddać sie mastektomii prawej piersi Maria ..

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Niestety nie podała Pani wyniku z wykonanego badania, jednak jeżeli to tylko włóknienie to zabieg będzie polegał na usunięciu zmiany bez konieczności całkowitego usunięcia piersi.