Martwi mnie uczucie ciężkości w klatce piersiowej

Witam. Od dwoch miesiecy biore bisocard 1.25 poniewaz mialam wysokie tetno w spoczynku. Do 120. Teraz stopniowo jest coraz lepiej. Martwi mnie takie uczucie w klatce piersiowej na srodku. Jakby mi cos ciezkiego lezalo w tym miejscu. Czy to cos powaznego? A druga sprawa. Mam pulsometr. Zakladam go na noc zeby sprawdzac jak wygladal puls podczas snu. Zazwyczaj jest w granicach 55 do 70 ale zdarzaja sie skoki do 115. Takie jednorazowe ktore opadaja odrazu. Nie pamietam zeby mi sie cos snilo i tez nie budze sie w nocy...czy to objaw jakiejs choroby?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Te objawy są niespecyficzne. Proszę udać się do kardiologa na konsultację oraz podstawowe badania.