Martwica biodra i kolana a rak kości

witam miałem martwice biodra i mam edndoprotezę teraz mam martwice kolana i czekam znowósz na operację a zaczęło już mnie boleć śródstopie ,nadgarstek czy to możliwe że atakuje też te części ciała dodam że czuję się bardzo żle a może to rak kości jak to sprawdzić proszę o pomoc mam 48lat

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Sugerowałbym bezzwłocznie wykonać badania obrazowe kończyny. Bez tego nie można wnioskować o postępie choroby.