Marznięcie dłoni i nóg a problemy z krążeniem

Witam serdecznie! Mam problem z krażeniem obwodowym-szczególnie marzną mi kończyny dolne,nawet latem.Mam uczucie dziwnego"mrozu"w okolicy kolan i stóp. Ostatnio zaobserwowałam u siebie dziwne zjawisko-mam "lodowatą"prawa dłoń,lewa jest zawsze ciepła.Jestem w okresie menopauzy/mam 56 lat/ i gdy zlewał mnie pot-to cała lewa ręka/ta ciepła/była wilgotna,a prawa--wogóle.Lekarze bagatelizują mój problem twierdząc,że "taka moja uroda" ;-( Gdzie mam szukać przyczyny tej dolegliwości??? TERESA

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Wskazane jest wykonanie USG Doppler oceniający przepływ w obrębie tętnic kończyn. Proponuję wynik skonsultować z chirurgiem naczyniowym.