Maść lub olejek na zaczerwienienie miejsc intymnych

Czy przy objawach które opisałem, można zastosować coś doraźnego, aby załagodzić objawy? jakaś maść przeciw zapalna? nawilżająca? ewentualnie jakiś olejek pozbawiony substancji podrażniających? słyszałem, że bio olejek kokosowy jest skuteczny doraźnie przy zaczerwienieniach miejsc intymnych.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Oczywiście można zastosować wspomniane ''specyfiki''. Warto jednak pamiętać iż zaczerwienienie miejsc intymnych może być wynikiem infekcji a tą należ leczyć odpowiednimi lekami.