Mastopathia Fibrosocystica Metaplasia Apocrinalis Focalis Intracystica

Dzień dobry, proszę o interpretację wyników; MASTOPATHIA FIBROSOCYSTICA METAPLASIA APOCRINALIS FOCALIS INTRACYSTICA z góry dziekuję

jest to opis zmian zwyrodnieniowych stwierdzanych w gruczole piersiowym. Wynik wraz z innymi badaniami powinien być zinterpretowany przez lekarza leczącego