Masturbacja a problemy z osiągnięciem orgazmu

Witam mam poważny problem otóż od 6 lat masturbuje się za pomocą odkurzacza (wkładam członka do rury) teraz nie mogę osiągnąć orgazmu robiąc to normalnie(próbowałem wiele razy),nigdy go normalnie nie osiągnąłem,prawdopodobnie dlatego iż w dzieciństwie zostałem obrzezany, wtedy wymyśliłem alternatywę w postaci odkurzacza.Na żołędziu pojawiły się ciemne zabarwienia,byłem już u dermatologa który stwierdził że to są jedynie przebarwienia.Mogę osiągnąć orgazm TYLKO za pomocą odkurzacza.Proszę o pomoc

Dzień dobry!

Utrwalone nietypowe nawyki masturbacyjne mogą powodować zaburzenia erekcji, brak orgazmu z życiu seksualnym w przyszłości. Dzieje się tak wtedy, kiedy klasyczny stosunek nie daje możliwości odtworzenia identycznych doznań jak te, do których przyzwyczajamy się podczas masturbacji (zazwyczaj bardzo intensywnych, charakterystycznych).
Właściwą drogą jest podjęcie leczenia. Proszę zgłosić się do psychologa seksuologa oraz lekarza seksuologa.

Pozdrawiam!