Masturbacja i petting a ryzyko ciąży

Witam. Mam poważny problem. Otóż, z dziewczyną zdecydowaliśmy się na petting. Przedtem natomiast, dogadzałem sobie w łazience, i zapomniałem umyć rąk po wytrysku, a jedynie je wytarłem do sucha. Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży, jeśli zrobiłem mojej dziewczynie palcówkę po kilku minutach? Dodam, że dziewczyna po 4 dniach powiedziała mi, że dostała normalnego okresu, lecz ja nadal się boję i odchodzę od zmysłów. Dziewczyna jest dziewicą. Proszę o pomoc.
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Czy HTZ jest bezpieczna?

HTZ to hormonalna terapia zastępcza. Stosowana jest np. przy leczeniu menopauzy. Obejrzyj film i dowiedz się, czy HTZ jest bezpieczne. O terapii mówi prof. dr hab. Romuald Dębski.

Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania

Witam serdecznie. Ryzyko zajścia w ciąże przy tego typu zachowaniu jest minimalne. Oczywiście nie moge tego wykluczyć, jednak wystąpienie okresu jest punktem zwrotnym w sprawie ciąży. Jeżeli będziecie mieli wątpliwości polecam wykonać test ciążowy w 14 dniu po zbliżeniu.

lekarz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0

Myślę że nie trzeba się martwić , mycie rąk nigdy nie szkodzi.
Pozdrawiam DK

Lek. med. Danuta Kardzis specjalizuje się w zakresie ginekologii i położnictwa. Świadczy wysokiej jakości usługi z dziedziny ginekologii, w tym ginekologii dziecięcej, zajmuje się prowadzeniem ciąży, a także udziela profesjonalnych porad z zakresu najlepszych metod antykoncepcji. Pacjentki przyjmuje w Gdańsku w prywatnym gabinecie ginekologicznym.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty