Zapytaj lekarza

7 3 6 , 2 1 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Masturbacja po operacji powrózka nasiennego

Witam. 4 dni temu miałem operację powróżka nasiennego. W poniedziałek. Wciąż posiadam szwy na brzuchu i trochę brzuch jeszcze mnie boli ale coraz mniej. I mam pytanie czy mógłbym się spokojnie masturbować po tej operacji ? Czy odczekać jakiś dłuższy okres ? Dodam , że bardzo mi się chce masturbować. Mam 16 lat. Pozdrawiam. :)
MĘŻCZYZNA, 16 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania

Witam serdecznie. Stanowczo odradzałbym masturbację w tak krótkim okresie po zabiegu. Warto odczekać chociaż do wstępnego zagojenia się rany lub do zdjęcia szwów. Proponuje wstrzymać się około 14 dni. Jest to mininalny czas aby rana się zagoiła.

lekarz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy