Masturbacja raz na tydzień

witam mam 17 lat . chciałbym dowiedziec sie czy wytrysk raz na 5-7 dni jest szkodliwy.?ogólnie nie mastutbuje się . po takim czasie mam bardzo ochote na seks wtedy czuję potrzebe wytrysku lecz moja masturbacja trwa dosłownie moment. chciałbym sie dowiedziec czy mimo wszystko taka masturbacja jest szkodliwa czy to poprostu pozbycie się starego nasienia . bardzo mnie to niepokoi , proszę o odpowiedź
17 LAT ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Masturbacja z medycznego punktu widzenia nie jest szkodliwa. Szybkość osiągnięcia orgazmu i wytrysku zależy od częstotliwości jej stosowania. Logicznie im rzadziej tym szybciej.