Masturbacja ręką po wytrysku

Witam, dwa tygodnie temu robiłam dobrze ręką swojemu chłopakowi. Miał on bowiem wytrysk i miałam go na ręce. Poszłam umyć ręce i wytarłam w ręcznik potem jeszcze o swoje spodnie. dwie godziny potem gdy wróciłam do domu zrobiłam sobie palcówkę t samą ręką. Spóźnia mi się okres oraz miałam takie brązowe plamki na bieliźnie. Dodam że jestem przeziębiona i biorę antybiotyk. Czy jest możliwość że jestem w ciąży?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Szansa na ciążę są znikoma. Prawdopodobnie jest to wynik wahań hormonalnych.