Masturbuję się i mam osłabienie członka

Witam, mam 23 lata, masturbuję się od 14 roku życia. Mam problem ze wzwodem i osłabieniem penisa. Jest bardzo słaby, że ciężko mi się podniecić. Odczuwam na grzybku bóle, jakby takie kłócie, ciężko mi się wysikać, mam problemy ze stresem, często się denerwuję, ale chodzi mi o jedno - mam słabe jądra i członka. Miałem 2 partnerki i za każdym razem nie udawał mi się seks. Podniecała mnie gra wstępna, ale jak tylko jej zaniechaliśmy, to opadał, a jak wkładałem do pochwy, to seks trwał 5 min i opadał. Brak u mnie spermy. Rozkładam ręcę. Da się to wyleczyć? Jakieś terapie? Jakie leki brać? :( Proszę o poradę.
23 LAT ponad rok temu

Lek. Marcin Buczek

Szanowny Panie,

nie wiem, z czego Pan wywnioskował "słabość jąder", ale Pana zestresowanie i małe libido świadczy głównie o zaburzeniach erekcji na tle psychogennym. Koniecznie musi Pan udać się do seksuologa, zarówno by wykluczyć inne podłoże, jak i poradę psychologiczną.

Świąd cewki moczowej może być również psychogenny, ale może także świadczyć o zapaleniu. Przy okazji wizyty u lekarza proszę o tym napomknąć, aby mógł wdrożyć ewentualne leczenie.