Matka nie pozwala mi się wyprowadzić i ułożyć sobie życia

Jestem kawalerem mieszkam z mamą tata zmarł 15l. temu.Poznałem kobiete z która chce spędzić reszte życia wprowadzić się do niej.450km. dalej od mamy. Była ostatnio 4 dni u mnie pierwszy raz i matka oszalała zabronila mi się z nia mama nie daje zyć straszy mnie.Myślała .Jak pomóc mamie błagam o pomoc . Nie pozwala mi ułożyć sobie zycia jak chce najchętniej jeszcze sama by mnie ubierała
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Wpływ depresji na życie seksualne

Depresja to choroba cywilizacyjna. Wciąż jednak nie jest to dobrze znana choroba. Obejrzyj film i poszerz swoją wiedzę o depresji. Psychiatra Agnieszka Jamroży wyjaśnia związek miedzy depresją a życiem seksualnym.

Witam serdecznie,
Rozumiem, że martwisz się o mamę, boisz się jak sobie poradzi, gdy Ty się już wyprowadzisz. Jednak powinieneś zrozumieć jedno - jesteś dorosły, masz prawo do własnego życia - mama ani nikt inny nie może Ci tego zabronić, ani straszyć Cię w jakikolwiek sposób.
Weź odpowiedzialność za własne życie i decyzje.
Pozdrawiam

Absolwentka psychologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.
0

Drogi S.
Każda matka kocha swoje dzieci i boi się o nie, często jest tak, że najchętniej wybrała by sama żonę dla swojego ukochanego syna. Na szczęście te czasy już minęły. Proponuję szczerą rozmowę z matką. Wysłuchaj jakie ma argumenty, dlaczego uważa twoją dziewczynę za niewłaściwą. Czy chodzi o tę osobę, czy w ogóle o to byś nie wyprowadzał się z domu. Zastanów się, czy na pewno chcesz być ze swoją wybranką i podejmij decyzję. Jężeli postanowisz się wyprowadzić, powiedz to matce i po prostu to zrób. Rodzicielka podświadomie traktuje cię jako substytut męża i trzeba to zakończyć, co wyjdzie wam na zdrowie.
Jeżeli ty tej sytuacji nie zmienisz, nie licz na to, że twoja matka kiedyś zrozumie i poprze twój wybór.
Pozdrawiam
Violetta Krause

0

Witam,
przychodzi taki czas, kiedy dzieci separują się od rodziców - tak zaprogramowała nas natura, począwszy od pierwszej separacji od matki przy porodzie. Odłączenie się od rodzica boli, natomiast nie ma innej drogi. Rozumiem, że jest Panu trudno z zachowaniem mamy, ale ona jest osobą dorosłą, tak jak i Pan, w związku z czym sama musi sobie poradzić z bólem odejścia syna. Jeśli Pan nie spełni swoich potrzeb i pragnień teraz to czy spełni Pan je kiedykolwiek?

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty