Matka nie pozwala mi się wyprowadzić i ułożyć sobie życia

Jestem kawalerem mieszkam z mamą tata zmarł 15l. temu.Poznałem kobiete z która chce spędzić reszte życia wprowadzić się do niej.450km. dalej od mamy. Była ostatnio 4 dni u mnie pierwszy raz i matka oszalała zabronila mi się z nia mama nie daje zyć straszy mnie.Myślała .Jak pomóc mamie błagam o pomoc . Nie pozwala mi ułożyć sobie zycia jak chce najchętniej jeszcze sama by mnie ubierała
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie,
Rozumiem, że martwisz się o mamę, boisz się jak sobie poradzi, gdy Ty się już wyprowadzisz. Jednak powinieneś zrozumieć jedno - jesteś dorosły, masz prawo do własnego życia - mama ani nikt inny nie może Ci tego zabronić, ani straszyć Cię w jakikolwiek sposób.
Weź odpowiedzialność za własne życie i decyzje.
Pozdrawiam

Drogi S.
Każda matka kocha swoje dzieci i boi się o nie, często jest tak, że najchętniej wybrała by sama żonę dla swojego ukochanego syna. Na szczęście te czasy już minęły. Proponuję szczerą rozmowę z matką. Wysłuchaj jakie ma argumenty, dlaczego uważa twoją dziewczynę za niewłaściwą. Czy chodzi o tę osobę, czy w ogóle o to byś nie wyprowadzał się z domu. Zastanów się, czy na pewno chcesz być ze swoją wybranką i podejmij decyzję. Jężeli postanowisz się wyprowadzić, powiedz to matce i po prostu to zrób. Rodzicielka podświadomie traktuje cię jako substytut męża i trzeba to zakończyć, co wyjdzie wam na zdrowie.
Jeżeli ty tej sytuacji nie zmienisz, nie licz na to, że twoja matka kiedyś zrozumie i poprze twój wybór.
Pozdrawiam
Violetta Krause

Witam,
przychodzi taki czas, kiedy dzieci separują się od rodziców - tak zaprogramowała nas natura, począwszy od pierwszej separacji od matki przy porodzie. Odłączenie się od rodzica boli, natomiast nie ma innej drogi. Rozumiem, że jest Panu trudno z zachowaniem mamy, ale ona jest osobą dorosłą, tak jak i Pan, w związku z czym sama musi sobie poradzić z bólem odejścia syna. Jeśli Pan nie spełni swoich potrzeb i pragnień teraz to czy spełni Pan je kiedykolwiek?