Mąż mnie zdradza - jak mam się z tym pogodzić?

Witam bardzo serdecznie. Proszę, pomóżcie. Jak poradzić sobie ze zdradą męża? Mój mąż mnie zdradza! Odkąd pamiętam, zawsze miał bardzo duże wymagania seksualne! Robiłam wszystko, aby zaspokoić męża. Nawet w dni, kiedy nie miałam na to ochoty! Niestety mój mąż znalazł sobie kochanki! Nie jedną, nie dwie, tylko kilka! Nie potrafię odejść! Błagam, pomóżcie ;( ;( ;(

KOBIETA ponad rok temu

Witam!

Proponowałabym, aby zastanowiła się Pani, czego tak naprawdę oczekuje od związku. Pomocna może być rozmowa z mężem i próba wyjaśnienia jego zachowania. Wspomina Pani o dużych wymaganiach męża - jak się domyślam, nie pojawiły się one nagle, dlatego proponowałabym, aby zastanowiła się Pani, jak dawniej radziliście sobie z tą sytuacją. Proszę pamiętać, że trudno za pomocą Internetu udzielić wsparcia, ponieważ nie wiadomo nic na temat relacji, jakie tworzycie z mężem. Nie wspomina Pani również o tym, jakie podejście do tej sytuacji ma mąż - czy chce pozostać w związku i spotykać się z kochankami, czy zerwać związek. Jeżeli po rozmowie podejmiecie Państwo decyzję o ratowaniu związku, to wówczas zachęcałabym do wizyty u psychologa/seksuologa. Pozdrawiam