Mąż odmawia przyjmowania leków na depresję - co robić?

Witam. Mąż ma depresje stwierdzoną przez lekarza psychiatrę. Dostał leki na depresje i antyalkoholowe dziennie pił po 4 lub więcej piwek po 2 tyg. brania leków było lepiej i stwierdził że w weekend nie weźmie leków chce pić nie wiem jak pomóc on twierdzi że w tyg nie Bedzie pił A weekend będzie czasem nie regularnie bierze leki i znowu jest gorzej. Jak u pomóc ciągle mówi że powinnam kogoś lepszego sobie znaleźć bo o będzie już zawsze chory psychicznie. Mamy roczną córeczkę pomóżcie. Proszę

Szanowna Pani, niestety nie można nikogo zmusić do stosowania leków, proszę szczerze porozmawiać z mężem i zaproponować wizytę u psychologa