Mazista czarno-brązowa krew ze skrzepami

Witam. Bardzo mnie interesuje jedna sprawa dotyczaca mojego organizmu a dokładniej to: W dniu w którym ma sie rozpoczac okres z dróg rodnych wydobywa sie taka mazista czarno-brązowa krew z kawałkami skrzepow takze takiego koloru czy to jest normalne zjawisko zapowiadajace rozpoczynajaca sie miesiaczke czy tez moze byc cos nie tak dodam ze od pol roku przyjmuje tabletki antykoncepcyjne a przy badaniu lekarz nie wykrył żadnych zmian natomiast cytologia ani nic w tym rodzaju nie bylo robione.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Może być to fizjologiczna reakcja organizmu na stosowanie antykoncepcji.