Mdłości i wymioty a nietolerancja leków przeciwlękowych

Witam, Moja żona od dłuższego czasu walczy z lękiem. Od paru miesięcy bierze sulpiryd(dawka 300) oraz trittico(dawka 150) i jakieś hormony na tarczycę. Po tych lekach czuła się w miarę OK, żadnych komplikacji. Ale od tygodnia zaczęły się mdłości, które towarzyszą jej przez cały dzień, a rano jak wstaje to wymiotuje. Strasznie się ona tym denerwuje. Czy może to być spowodowane nietolerancją organizmu na któryś z tych leków?. Pozdrawiam

Dzień dobry,

Prawdopodobnie nie, ponieważ leki przyjmuje kilka m-cy a mdłości wystąpiły niedawno. Najlepiej udać się do lekarza POZ celem diagnostyki i leczenia.
Ponadto, w przypadku zaburzeń lękowych podstawową metodą leczenia jest psychoterapia - do podjęcia której namawiam.