Mdłości, napięcie w podbrzuszu a możliwość ciąży

Miesiaczka spoznia mi sie juz tydzien, mam mdlosci, w glowie mi sie kreci czesto i czuje napiecie w podbrzuszu jednak testy wychodza negatywnie. Czy moze to byc ciaza? Jesli nie ciaza to czym to moze byc spowodowane? Dodam ze w dniu spodziewanej miesiaczki mialam delikatne plamienie ale tylko raz przez chwile jesli mozna to nazwac plamieniem bo tylko sluz byl lekko zabarwiony.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie jest to związane z wahaniami hormonalnymi lub infekcją.