Mdłości po wypiciu alkoholu

Witam.Mam 18 lat. Mam taki problem, że przed 18 urodzinami nie piłam alkoholu i teraz, kiedy zaczęłam go pić jest mi po nim niedobrze, chce mi się wymiotować. Nie piję go w dużej ilości, bo to może łącznie 100ml przez cały wieczór. Czy to może być jakaś choroba?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie jest to choroba a jedynie objaw zatrucia organizmu. Sytuacja taka dotyczy wielu ludzi.