Mdłości podczas miesiączki

Dzień dobry! Muszę się cofnąć wstecz o kilka miesięcy.
Mam 24 lata. W kwietniu (2009) terminowo dostałam okres, około 2 tyg. później znowu krwawiłam. początkowo myślałam, że to krwawienie między miesiączkowe ale później okazało się, że poroniłam. Do teraz wszystko było ok. Nie współżyłam przez 4 miesiące. Od miesiąca współżyję dosyć nieregularnie. Dostałam okres kilka dni wcześniej (moje miesiączki nigdy nie były 100% regularne). Dzisiaj jest 11 dzień i dalej mam okres i nic nie zapowiada, żeby szybko miał się skończyć. Od wczoraj mam mdłości, strasznie zaczynają mnie boleć plecy, nogi, jestem okropnie zmęczona. Obawiam się, żeby to nie była "powtórka z rozrywki"/ Dlatego, że wtedy miałam podobne objawy tylko kilkakrotnie silniejsze.

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

24 LAT ponad rok temu

Lek. Łukasz Kowalski

Witam!

Na podstawie samych objawów niestety trudno wskazać przyczynę przedłużającego się krwawienia. Biorąc pod uwagę Pani wywiad i obecne objawy proponowałbym wizytę u ginekologa. Nie oznacza to, że na pewno jest to po raz kolejny poronienie, może być ta sytuacja wywołana innymi czynnikami, ale kontrolne badanie w tej sytuacji jest wskazane. Dobrze by było również wykonać kontrolną morfologię krwi, ponieważ może mieć pani również objawy niedokrwistości.

Tutaj znajdzie Pani artykuł na temat poronienia.

Serdecznie pozdrawiam!