Mdłości podczas stosowania tabletek antykoncepcyjnych a prawdopodobieństwo ciąży

Witam! Od 2 miesięcy brałam tabletki Novynette, miałam miesiączkę z odstawienia, ostatnią 8 stycznia, od tamtej pory mam uporczywe mdłości, odstawiłam tabletki bo nie znam powodu takiego samopoczucia i szukam przyczyny, 15 stycznia zrobiłam test b hcg z wynikiem

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Brak podania wyniku beta hCG. Objawy mogą wynikać zarówno z ciąży jak i wahań hormonalnych.