Mdłości, zawroty głowy, podwyższona temperatura i żylaste piersi a możliwość ciąży

Mam dziwne objawy, mdlosci,zawroty glowy,niepokoj,temperature 37 nie spadajaca nawet po antybiotykach, zastanawiam się czy może to być ciąża ? okres dostałam normalnie lecz bardzo skąpy zauważyłam rowniez sine i żylaste piersi , moczopęd. Jeżeli to nie ciąża to co to może być? za odp bardzo dziękuje

Milena Lubowicz

Proponuję wykonać test ciążowy.
Pozdrawiam