Medyczny skrót od tętniaka przegrody międzyprzedsionkowej bez cech przecieku

Moja wada to tętniak Przegrody międzyprzedsionkowej bez cech przecieku jaki jest medyczny skrót od tej wady serca?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. ASD to skrót od angielskiego "atrial septal defect" co oznacza wrodzoną wadę serca, Tetniak to aneurysma czyli ASD(a).