Mefedron a silne uzależnienie psychiczne

Mefedron powoduje silne uzależnienie psychiczne Brałem przez rok 70 g A czy po odstąpieniu od tej substancji można wyjść bez żadnych problemów

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani
Jest taka szansa natomiast nie można tego przewidzieć. Proszę skonsultować się z lekarzem zajmującym się uzaleznieniami.

Witam, zawsze wskazane jest leczenie, dlatego zachęcam do podjęcia psychoterapii uzależnienia w dowolnej Poradni Leczenia Uzależnień. Proszę pamiętać nawet jeśli chwilowo Pan nie bierze istnieje ryzyko powrotu do brania, warto dodatkowo być pod opieka specjalisty i poobserwować czy nie pojawiają się pewne stany które są następstwem nadużywania mefedronu przez tak długi czas. Pozdrawiam serdecznie.