Mefedron a sprawność psychoruchowa

Witam czy zażywanie mefedronu przez około rok ( 70 g ) uposledza sprawność psychoruchowo oczywiście teraz jestem abstynetem już 9 miesięcy i dostałem depresji i nie wiem czy to jest po narkotyku czy w depresji czy da się wrócić do wcześniejszego stanu ?

Małgorzata Panek

Depresja może być związana z leczeniem uzależnienia. Mefedron ma działanie pobudzające, powoduje euforię. W związku z czym odstawienia powoduje zaburzenia nastroju. Ponadto długotrwałe zażywanie go upośledza pamięć krótkotrwałą.
Proszę udać się z psychiatry, on doradzi Panu w sprawie depresji i leczenia uzależnienia.
Pozdrawiam