Metody leczenia grypy i wysokość gorączki niebezpieczna dla 57-letniej kobiety

Czym najlepiej leczyć grypę? Czy gorączka ok 40 stopni jest bardzo grożna dla 57 letniej kobiety?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli to potwierdzona grypa konieczne jest wdrożenie odpowiedniego leczenia. Zaznaczam iż grypy nie leczy się antybiotykami. Proszę zgłosić się do swojego lekarza rodzinnego po odpowiednie leczenie. Przedstawiona temperatura może być groźna dla organizmu, bez względu na wiek.