Metody leczenia nerwicy wegetatywnej

Od wielu lat cierpie na nerwice wegetatywna. Czuje, ze nie daje juz rady z coraz to nowymi dolegliwosciami. Nie moge cieszyc sie zyciem, zyje w ciaglym stresie, ze cos mi sie w koncu stanie. Lekarze niestety niedowierzaja pacjentowi, ktorego wyniki sa dobre a on twierdzi, ze czuje sie coraz gorzej. Do tej pory przepisywali mi antydepresanty, ale ja zle znosze ich zazywanie. Czy sa nowe metody leczenia nerwicy i szanse na wyjscie z niej oprocz tabletek i wizyt u psychologa? Jak sobie pomoc..
KOBIETA, 41 LAT ponad rok temu

Profilaktyka udaru mózgu

Udar mózgu, inaczej wylew, jest zespołem objawów klinicznych, które wiążą się z nagłym wystąpieniem zaburzenia czynności mózgu. Utrzymuje się on dłużej niż dobę, a u podłoża nie leży inna przyczyna niż naczyniowa. Profilaktyka udaru mózgu w bardzo dużym stopniu pomaga zapobiec jego wystąpieniu.

Dzień dobry,

Podstawową metodą leczenia nerwicy jest PSYCHOTERAPIA, leki stosuje się czasem wspierająco. Proszę znaleźć w swojej miejscowości psychoterapeutę (a nie psychologa) i podjąć się leczenia.
Tutaj link do listy certyfikowanych psychoterapeutów PTP http://static2.medforum.pl/upload/file/LISTA_www_2014_09_18(1).pdf
Może Pani również rozpatrzyć leczenie na oddziale szpitalnym, np.: w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie (pododdział psychiatrii psychodynamicznej).

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty