Metody wypełnienia braków zębowych

Witam mam problem z górnymi czwórkami, a dokładniej ich brakiem chciałabym most adhezyjny czy jest to możliwe w moim przypadku? Mam 21 lat, jestem studentką i nie stać mnie na tradycyjne mosty ponieważ to wielki jak dla mnie wydatek. Czy jest jeszcze jakaś inna metoda wypełnienia tych braków? Proszę o odpowiedź.

Witam!

Odradzam założenie mostu adhezyjnego, jest on rozwiązaniem tymczasowym, a kość w tym czasie zanika. Zdecydowanie polecam leczenie implantologiczne.