Męty oka, mrowienie rąk i pieczenie skóry a borelioza

Witam serdecznie. Mam 37l. moje objawy: mety oka ( pierwsze mety pojawily sie w 2006r., od tego czasu narastaja w okresie przewaznie jesiennym). Badania okulistyczne ok lacznie z dobrym widzeniem, dno oka robione w 2010 rowniez ok). Poza tym rzadko mrowienie rak,uczucie klucia lub pieczenia skory. W zeszlym roku zaczelo sie pieczenie odcinka ledzwiowego ale odczuwalne jedynie w trybie siedzacym, gdy spaceruje, biegam to objawy ustepuja. Neurolog wykluczyl SM, czy to moze byc borelioza ?

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie,
Borelioza w II etapie może dawać różne objawy, również z Ośrodkowego Układu Nerwowego. Objawy podawane przez Pana nie są charakterystyczne dla tej choroby, lecz jej nie wykluczają. Proszę skonsultować się z lekarzem chorób zakaźnych, który dobierze odpowiednie badania w celu potwierdzenia lub wykluczenia choroby.