Mgła umysłowa, obniżona temperatura, ból oczu, niskie ciśnienie i sucha skóra miesiąc po porodzie

Witam.od 3 lat borykam sie z dziwnymi dolegliwosciami.zaczelo sie wszystko po zwyklym przeziebieniu.brak koncentracji,mgla umyslowa,bole stawow,biegunki,przekrwienie oczu,postepujace oslabienie,stan podgoraczkowy i wiele innych.na chwile obecna jestem meisiac po porodzie.nadal utrzymuje sie silna mgla umyslowa,obnizona temp do 35stponi,przekrwione boloce ciagle oczy i niskie cisnienie,suchosc skory.mialam wszystkie mozliwe badania.blagam o pomoc.czy moja dolegliwosc miala wplyw na dzidzie?dzieuj

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Opisywane przez Panią objawy nie są specyficzne i na podstawie samego opisu niestety nie można postawić diagnozy. Zalecam wizytę u lekarza rodzinnego. Lekarz po zebraniu wywiadu i przeprowadzeniu badania zaproponuje dalsze postępowanie. Proszę okazać lekarzowi wyniki wykonanych przez Panią badań. Pozdrawiam.

Milena Lubowicz

Wszystkie te objawy nasuwają podejrzenie zmian hormonalnych więc sugeruję wizytę u endokrynologa.
Pozdrawiam