Miażdżyca łydek przy wegetarianizmie

Szanowani lekarze. Czy to możliwe ze jako wieloletnia wegetarianka mogę mieć miazdzyce łydek? Odzywiam sie zdrowo ale pije kawę i pale. Obecnie żyje w dużym stresie który sie pogłębia. Miewalam 3 razy atak paniki. Od kilku dni bardzo bola mnie nogi. Bol, odrętwienie, mrowienie, jakby ważyły tonę, ledwo je wlokę. Pije magnes, zazywam potas, jem ryby, wit c. Pomocy czy to przejdzie? Wiem ze stres wykancza, jakie tabletki brać na uspokojenie i jak wyleczyć nogi?

Dzień dobry,

Proszę udać się na konsultacje do psychoterapeuty i/lub lekarza psychiatry, którzy wyłącznie w kontakcie osobistym mogą zapropoonować odpowiednie dla Pani postępowanie. Pomoc może Pani uzyskać np.: w Poradni Leczenia Nerwic lub prywatnie.