Miąższ płucny bez uchwytnych zmian ogniskowych
Witam, proszę o interpretację następującego wyniku badania rtg klatki piersiowej: Miąższ płucny bez uchwytnych zmian ogniskowych. Krążenie mało wydolne. Aorta wydłużona w części wstępującej. Serce w granicach normy. Jamy opłucnowe bez cech płynu. Z góry dziękuję za odpowiedź

KOBIETA, 53 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania
Witam serdecznie. Wynik ogólnie nie jest bardzo nieprawidłowy. Niepokojące są zapiski o niewydolności krążenia. Wskazana jest wizyta u kardiologa oraz ocena wydolności serca.