Miernie nasilone zmiany o charakterze hyperostozy czołowej
Witam Ostatnio z powodu ciągłych bóli głowy miałam zleconą tomografię komputerową głowy z kontrastem. Wniosek wyniku brzmi/: obraz tk głowy przedstawia się w granicach normy. Niepokoi mnie jednak jedno zdanie którego nie rozumiem a brzmi ono " Miernie nasilone zmiany o charakterze hyperostozy czołowej wewnętrznej" - co to oznacza?

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Lek. Bartosz Małek
66 poziom zaufania
Szanowna Pani,
To określenie odnosi się do budowy Pani czaszki - niekoniecznie musi być związane z występowaniem jakiejś patologii. Wskazana jest konsultacja u lekarza prowadzącego, który odniesie wynik do Pani stanu zdrowia.