Zapytaj lekarza

7 4 0 , 8 2 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Miesiąc opóźnienia okresu i silny ból brzucha

Witam . Wczoraj dostałam bardzo obfity okres (spóźniał mi się ponad miesiąc) z mocnym bólem brzucha który towarzyszy mi do dziś. Brałam tabletki przeciw bólowe ale żadna nie pomogła. Czy powinnam zgłosić się do ginekologa? Czy są jakieś inne tabletki które by mi pomogły?? ( brałam ibuprom oraz paracetamol) :(
KOBIETA ponad rok temu

Objawy przedwczesnej menopauzy

Lek. Rafał Gryszkiewicz
84 poziom zaufania

Tak, powinna się Pani niezwłocznie zgłosić do ginekologa. Nadmierne krwawienie może być spóźnionym krwawieniem miesięcznym, ale także mieć inne przyczyny - np. poronienie samoistne, endometrioza, mięśniaki.
Wymaga to kontroli klinicznej.
Silniejsze środki przeciwbólowe są na receptę, więc kontakt z lekarzem jest nieunikniony.

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, wśród jego zainteresowań znajduje się kardiochirurgia, chirurgia ogólna, medycyna tropikalna. Obecnie odbywa rezydenturę z chirurgii ogólnej w Klinice Chirurgii Szpitala Uniwersyteckiego Collegium Medicum UJ w Krakowie.
0

Tak konsultacja ginekologa jest wskazana warto odpowiedzieć na pytanie dlaczego spóźniła się miesiączka jaka jest tego przyczyna.

Specjalista w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Posiada wieloletnie doświadczenie w diagnozowaniu i leczeniu najczęstszych chorób ginekologicznych.
0

Po pierwsze proszę zgłosić się do ginekologa.

Doświadczona specjalistka w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Specjalizuje się w leczeniu nietrzymania moczu i atrofii pochwy. Wykładowca Laser and Health Academy.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy