miesiączka antybiotyk a ciąża

Mam 20 lat. Miesiączkę miałam 6 listopada zwykle mam cykl co 26-28dni. Z chłopakiem kochałam się 12 listopada z zabezpieczeniem. Potem nawet sprawdzaliśmy prezerwatywę i była cała, nie dziurawa, kiedy mój chłopak ma się spuszczać zawsze stara się wyjmować go wcześniej.

Potem przeziębiłam się i miałam grypę. Od grypy do tej pory utrzymują mi się (nie wiem czy to zawroty głowy ale strasznie słabo się czuję, jestem senna). Od 28 listopada przyjmowałam antybiotyk *****. Okres dostałam 27 dnia więc poprawnie ale jest słabszy niż zwykle. Zawsze więcej jest tej krwi i coś czuję, że skończy się wcześniej niż zwykle. Kiedyś chyba już miałam taki okres ale nie pamiętam kiedy.

Jakie jest prawdopodobieństwo, że mogę być w ciąży? Nie mam ani bolących piersi. Do łazienki chodzę raczej normalnie. Ostatnio postanowiłam pić więcej wody więc nie mam pewności, że częściej oddaje mocz z powodu możliwej ciąży.

20 LAT ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam. Z prawie 100-procentową pewnością nie jest Pani w ciąży. Miesiączka ma prawo od czasu do czasu być inna niż zwykle. Jeśli sytuacja się powtórzy, konieczne będą badania hormonalne. Pozdrawiam serdecznie!