Miesiączka co 2 tygodnie a nieregularne cykle

wczesniej mialam miesiaczke regularnie... od kilku miesiecy jest ona co 2 lub 3 tygodnie . czy cos mi dolega.?
ponad rok temu

Lek. Marta Gryszkiewicz

Przyczyn skrócenia cykli miesiączkowych może być bardzo wiele. Powinna się Pani zgłosić do ginekologa, który zbierze z Panią dokładny wywiad i przeprowadzi badanie ginekologiczne. Dopiero na podstawie pełnego badania klinicznego można przybliżyć przyczynę takiego stanu rzeczy.