Miesiączka i negatywny test ciążowy a wykluczenie ciąży

Witam mam pytanie do ginekologa mianowicie pare nascíe dni po stosunku wykonałam test ciazowy wynik negatywny potem dostałam miesiaczke a nastepny test tez pokazał wynik negatywny , a w tym miesiacu rowniez dostałam okres czy moge wykluczyc ciaze?d

Mikołaj Cyganok

W opisanym przez Panią przypadku z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością, można wykluczyć ciążę, jeżeli jednak ma Pani wątpliwości, to proszę udać się do ginekologa.