Miesiączka, owulacja a bolesność podbrzusza

Witam, mam 20 lat. 30 maja odbyłam stosunek przerwany z partnerem, do wytrysku doszło na zewnątrz, były to u moje dni nie płodne ( cykl co 28-29 dni ), 19 czerwca dostałam planowanej miesiączki, była ona obfita jak to przy okresie. Trwała 4 dni. przed i w trakcie dni płodnych najbardziej w dzien owulacji czułam ból w podbrzuszu i jeszcze dzien po ale juz mniej odczuwam, szczególnie z lewej str. Wykluczam ciąze bo dostałam okresu i nie mam zadych jej objawów , wiec czym to moze byc spowodowane ?

Małgorzata Panek

Na początku ciąży może występować krwawienie związane z implantacją zarodka. Proszę wykonać test ciążowy i udać się do ginekologa.
Pozdrawiam