Miesiączka po 16. tabletce Angiletta przy zaburzeniach hormonalnych

dzien dobry!mam zaburzenia hormonalne mam 27 lat jestem po 3 porodach naturalnych.Poszłam do ginekologa przepisał mi luteina która miałąm wybrac potem tabletki angilleta po 16 tablecce dostałam miesiaczke czy to normalne?

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
W przypadku stosowania antykoncepcji hormonalnej mogą wystąpić acykliczne krwawienia i jest to jedno z działań niepożądanych. W przypadku pojawienia się ponownie acyklicznego krwawienia, zwłaszcza gdy będzie ono intensywne, należy skonsultować się z ginekologiem.