Miesiączka po pierwszym razie

Witam, w poniedzialek mialam pierwszy raz, ale zabezpieczalam sie z chłopakiem, on nie mial wytrysku, ja nie krwawilam tylko czulam lekki bol. W sobote zaczelam lekko krwawic i tak jest juz 5dnien. Ostatnio mam nieregularny okres-tak od maja(stres, schudłam 2kg). Ostatni okres skończył mi sie 3lipca i trwał tak jak zwykle 7dni.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do ginekologa. Prawdopodobnie jest to związane z wahaniami hormonalnymi lub mechanicznym podrażnieniem śluzówki.