Miesięczne stosowanie tabletek przeciwbólowych

Jestem juz od ponad miesiaca na lekach przeciwbólowych i nic nie pomaga. Czy najlepszym sposobem byłoby skierowanie od mojego neurologa skierowanie do szpitala na badania? Juz raz wróciłam do pracy z bólem kręgosłupa i po tygodniu kolejny atak i kolejne l4. Jestem juz załamana tymi lekami przeciwbólowymi bo tylko żołądek sobie niszczę lekami.

Dzień dobry,

Gdzie zlokalizowany jest ból, czy dotyczy tylko kręgosłupa, w jakich sytuacjach się pojawia? Podała Pani zbyt mało informacji aby cokolwiek doradzić. Warto udać się do lekarza i poprosić o skierowanie na badania obrazowe. Zamiast leków przeciwbólowych, które i tak pomagają na określony czas proszę skorzystać z kinesiotapingu- przynosi porównywalne efekty do tabletek a oszczędza żołądek.

Pozdrawiam serdecznie.