Mięśniaki macicy a szanse na dziecko

dzień dobry , 5dni temu skonczyłam brać tab.Esmya.mimo to miałam regularną miesiączkę i owulacje .Mój cykl to 28-30 dni , 13,14 d.c.miałam dużo białego,wodnistego śluzu który rozciągał się jednak nie był aż tak rozciągliwy jak białko kurze , w 16dc miałam stosunek bez zabezpieczenia .Moje pytanie-Czy spotkali się państwo z podobnym przypadkiem i czy wogóle jest szansa zapłodnienia? Nadmienie ,iż po 1szym opakowaniu lekarz stwierdził ,iż mięśniaki zmniejszyłu się prawie o 30% w tym uwapniony również.prawie znikneły 3y małe u wejścia do macicy. Mam 41lat i pragniemy z narzeczonym dzidziusia.

Małgorzata Panek

Jeśli doszło do owulacji, mogło dojść do zapłodnienia. Zmniejszenie się mięśniaków zwiększa prawdopodobieństwo ciąży w przyszłości. Proszę wykonać test ciążowy po 10-14 dniach od stosunku bez zabezpieczenia i w razie wyniku pozytywnego udać się do ginekologa.
Pozdrawiam